Wyniki ogólnopolskiego konkursu Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – XXXII edycja

Utworzono dnia 31.01.2020

8  listopada  2019 r.  w  Szkole Podstawowej im. Gen. Bronisława Kwiatkowskiego w Mazurach odbył się Ogólnopolski Konkurs matematyczny „Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus” dla klas  4-8 szkoły podstawowej.

W styczniu poznaliśmy wyniki tego konkursu. Udział wzięło 21 uczniów. Zadaniem uczestników konkursu było napisanie testu sprawdzającego wiadomości i umiejętności matematyczne.

Tytuł Laureata IV stopnia otrzymali:

Julia Wilk - kl. IV

Jakub Jurek - kl. IV

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Gratulujemy wszystkim oraz życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach matematycznych, do których serdecznie zapraszamy.

Bernadeta Przywara

Konkurs matematyczny