Rozstrzygnięcie I Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek ‘The Magic Sound of Christmas’

Utworzono dnia 19.01.2021

Dnia 15 stycznia 2021r. w Szkole Podstawowej im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej został rozstrzygnięty I Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek anglojęzycznych ‘The Magic Sound of Christmas’.

Dzięki udziałowi w konkursie uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich uzdolnień oraz umiejętności językowych, poznali także bliżej kulturę krajów anglojęzycznych.

Jury oceniało poprawność językową wykonywanych utworów, formę przekazu, warsztat wokalny i muzykalność.

W konkursie wzięło udział troje uczniów z naszej szkoły. Wszyscy zostali docenieni i nagrodzeni. Agata Zimny z kl. VII i Paweł Nowak z kl. V zajęli ex aequo II miejsce, z kolei Lena Białas z kl. VII - III miejsce.

Nagrodzonym uczniom gratulujemy!

Konkurs Kolęd i Pastorałek