9 marca 2020r. - Eliminacje Gminne XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Utworzono dnia 09.03.2020

9 marca 2020 r. w budynku Domu Strażaka w Raniżowie odbyły się eliminacje na szczeblu  gminnym XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych.

W I kategorii ( klasy I-VI) – III miejsce zajął Jan Krawiec z kl. IV, natomiast w II kategorii (klasy VII-VIII) - Julia Białas, uczennica kl. VIII, zajęła II miejsce i będzie reprezentować  Gminę Raniżów w eliminacjach powiatowych.

Gratulujemy!

Młodzież zapobiega pożarom