27 lutego 2020r. - VIII Salon Edukacji Zawodowej i Technicznej dla uczniów szkół podstawowych

Utworzono dnia 03.03.2020

27 lutego bieżącego roku na Politechnice Rzeszowskiej odbyła VIII edycja Salonu Edukacji Zawodowej i Technicznej dla uczniów szkół podstawowych.

W tym wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klasy ósmej z naszej szkoły.

W ramach festiwalu zawodów uczniowie mieli okazję wziąć udział w ciekawych lekcjach zawodowych,zapoznali się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych oraz skorzystali z konsultacji z doradcą zawodowym. Nasi uczniowie mieli również możliwość zwiedzenia Centrum Kształcenia Zawodowego,gdzie mogli zobaczyć jak odbywa się praktyczne kształcenie w zawodach technicznych.

Imprezie towarzyszyły prezentacje kół naukowych Politechniki Rzeszowskiej z dziedziny robotyki i mechatroniki, pokazy pomocy przedmedycznej oraz pokaz mody w strojach branżowych.

Wychowawca klasy ósmej

Salon Edukacji Technicznej