26 stycznia 2018r. - Babciu, Dziadku kochamy Was całym sercem

Utworzono dnia 30.01.2018

26 stycznia w naszej szkole uroczyście świętowaliśmy Dzień Babci  i Dziadka. W bogatym  programie dzieci z przedszkola oraz uczniowie  zaprezentowali Jasełka, umiejętności taneczne, które zdobywają na zajęciach  z rytmiki, przedstawienie  pt. „Rzepka”, ”Cztery pory roku”, a także scenkę z życia Lasowiaków pt. „Szczodraki” w wykonaniu uczniów klas starszych. Wesołym akcentem uroczystości był taniec „babuszka-staruszka” w wykonaniu dziewczynek z klas I-IV. Zaproszeni goście mieli także możliwość wysłuchania kolęd w wersji wokalnej i instrumentalnej w wykonaniu uczestników gminnego konkursu kolęd i pastorałek z naszej szkoły.Na koniec najmłodsi uczniowie złożyli wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia i zaśpiewali 100 lat    z akompaniamentem instrumentów dętych.Uroczystość zakończył słodki poczęstunek.

Barbara Partyka

Utworzono dnia 30.01.2018, 18:45