17 kwietnia 2019r. - Wielkanocne życzenia

Utworzono dnia 24.04.2019

Corocznie w naszej szkole organizowany jest konkurs na kartkę świąteczną, którego głównym celem jest podtrzymywanie tradycji świątecznych polegających na wysyłaniu kartek z życzeniami do osób znajomych i bliskich. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I – III, których zadaniem było wykonanie kartki świątecznej w dowolnej technice plastycznej. Na konkurs wpłynęło 17 prac, wśród których wyróżniono 11. Wszystkie prace zostały wysłane wraz z życzeniami świątecznymi do podopiecznych DPS w Górnie. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Wychowawcy klas I - III

Kartka świąteczna