14 października 2017r. - Święto Komisji Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 16.10.2017

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Gen. B. Kwiatkowskiego w Mazurach, jak co roku, świętowali Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się apel dedykowany nauczycielom i pracownikom oświaty z udziałem zaproszonych gości.

Na wstępie Pani Dyrektor przypomniała historię powstania tego święta. Następnie uczniowie z kl. VI i VII zaprezentowali program artystyczny, w którym wyrazili wdzięczność swoim pedagogom za codzienny trud, pełną poświęcenia pracę, cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość okazywaną każdego dnia. Na zakończenie głos ponownie zabrała Pani Dyrektor, która podziękowała za wszystkie życzenia i występy. Złożyła również serdeczne życzenia dalszych sukcesów w procesie kształcenia i wychowania podopiecznych.

Reprezentanci Samorządu Uczniowskiego obdarowali nauczycieli własnoręcznie wykonanymi kartkami z życzeniami.

Katarzyna Adamczyk

Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 16.10.2017, 20:45

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.