11 maja 2017r. - Wycieczka do zoo

Utworzono dnia 16.05.2017

Dnia 11.05.2017 roku przedszkolaki oraz uczniowie klasy I i II wraz z opiekunami i rodzicami udali się do Ogrodu zoologicznego w Zamościu. Jest  to jedno z atrakcyjniejszych miejsc Lubelszczyzny. Aura, choć do tej pory kapryśna, tym razem nam sprzyjała W zoo oglądaliśmy  różnorodne ekspozycje mające zachęcić  do bliższego obcowania z przyrodą.  Wśród nich widzieliśmy wiele gatunków zwierząt zarówno ryb, płazów, gadów, ptaków i ssaków. Dzieci reagowały na nie bardzo spontanicznie: od radości, zachwytu, zdziwienia, do niepewności. Na terenie zoo zwiedziliśmy również motylarnię, która uważana jest za jedną z najpiękniejszych w Polsce. Oprócz zwiedzania, dzieci radośnie bawiły się w zamku dmuchanym i na placu zabaw. W czasie wycieczki został zapewniony ciepły posiłek i napoje, a na deser lody.  Na koniec dzieci kupiły sobie drobne pamiątki. Wszyscy  uczestnicy wrócili bardzo zadowoleni i uśmiechnięci  to największa radość i satysfakcja dla organizatorów i opiekunów.  Szczególne podziękowania  należą się jednak p. Ewie Białas i p. Ewie Szot  za pomysł i organizację wyjazdu.

Wycieczka do zoo

Utworzono dnia 17.05.2017, 15:16