11 listopada 2019 r. – Wieczornica Patriotyczno-Wypominkowa w 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

Utworzono dnia 12.11.2019

11 listopada 2019 r. z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie naszej szkoły wraz z współpracującymi z nią absolwentami przygotowali pod kierunkiem p. R. Zawartki i p. B. Smolak niecodzienną akademię upamiętniającą nie tylko 101. rocznicę wolności ale również mazurzan aktywnie działających na wielu płaszczyznach życia, w tym w wojsku walcząc na różnych frontach I i II wojny światowej oraz pełniących ważne role w życiu społecznym wsi Mazury. Odtwarzane pieśni żołnierskie oraz refleksyjne wiersze uczyniły ten wieczór bardzo podniosłym.

Dyrektor szkoły mgr R. Zawartka wraz z gronem pedagogicznym serdecznie dziękują uczniom, rodzicom i młodzieży, którzy z ogromnym zaangażowaniem wzięli udział w Wieczornicy Patriotyczno-Wypominkowej.

Więcej zdjęć na stronie  www.mazury-podkarpacie.pl

Wieczornica

Utworzono dnia 12.11.2019, 11:46