Utworzono dnia 23.05.2015

Dyrektor szkoły Marek Wiącek wraz z Gronem Pedagogicznym składa serdeczne podziękowania za pomoc i zaangażowanie w zorganizowaniu Pikniku Rodzinnego w dnkiu 11 września 2016r. sołtysowi wsi Mazury wraz z Radą Sołecką, Radzie Rodziców, strażakom OSP Mazury, paniom z KGW Mazury.

W imieniu Uczniów, Rodziców oraz Nauczycieli Szkoły Podstawowej    w Mazurach składamy serdeczne podziękowania dla Pani Marii Zawada oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Raniżowie za wsparcie finansowe wycieczki „Śladami Generała Bronisława Kwiatkowskiego”, patrona naszej szkoły na Pojezierze Mazurskie.

Uczestnicy wycieczki

Bardzo serdecznie dziękuję Państwu Renacie i Andrzejowi Śliż za pomoc  w nieodpłatnym przewiezieniu uczniów naszej szkoły na Święto 6 Batalionu Dowodzenia  w Krakowie w dniu 19 czerwca 2015 r.

Marek Wiącek

Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i obsługi pikniku 21 czerwca 2015 r.

Szczególnie serdecznie dziękuję za okazaną życzliwość i ogrom pracy, którą włożyły podczas trwania pikniku osoby z:

- Rady Rodziców na czele z przew. Joanną Białas

- Rady Sołeckiej z sołtysem Janem Adamczykiem

-  Ochotniczej Straży Pożarnej z prezesem Czesławem Białasem

- Koła Gospodyń Wiejskich z przew. Renatą Śliż

- Zespołu „Mazurzanie”

Dziękuję Państwu Niezgodom, którzy wystąpili z grupą młodzieży grającą piękne utwory na instrumentach dętych.

Dziękuję Nauczycielom za przygotowanie części artystycznej i dekoracji z okazji Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka.

Szczególne podziękowania składam wszystkim darczyńcom i sponsorom, dzięki którym piknik można uznać za udany. Byli to:

- Gminna Spółdzielnia „SCH” w  Raniżowa

- Rada Sołecka wsi Mazury

- Zakład Mięsny „SMAK” z Górna

- Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Raniżowie

- Zakłady Mięsne „MAŁOPOLSKA” W Sokołowie Młp.

- Ochotnicza Straż Pożarna w Mazurach

- radny Sławomir Spaczyński

- sołtys Jan Adamczyk

Dziękuję wszystkim, którzy swoim udziałem sprawili, że piknik był prawdziwą integracyjną imprezą.

Marek Wiącek

Składam serdeczne podziękowania Janowi i Tomaszowi Olszowemu oraz Stanisławowi Beskurowi  za nieodpłatne wykonanie skoczni przy boisku sportowym

w SP w Mazurach.

Marek Wiącek

Drodzy Rodzice, dziękuję, że po raz kolejny mogłem na Was liczyć. Szczególne podziękowanie kieruję do osób, które nie szczędziły czasu, wysiłku i sprzętu przy koszeniu trawy w najbliższym otoczeniu szkoły.

Byli to:

• Ewa Białas,
  • Marta Tyburczy,
  • Elżbieta Marut,
  • Paweł Wilk.

Dzięki  Wam, dzieci przebywając w przedszkolu pod okiem nauczycieli, a po południu pod opieką rodziców, będą mogły miło i bezpiecznie spędzić czas na placu zabaw.

Dziękując za zaangażowanie mam nadzieję na dalszą równie owocną pomoc.

Dyrektor ZPO

Marek Wiącek

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.