Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 i pożegnanie dyrektora ZPO w Mazurach

Utworzono dnia 30.06.2017
   Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęliśmy Mszą św., a po jej zakończeniu wysłuchaliśmy części artystycznej przygotowanej przez przedszkolaków i starsze dzieci szkolne. Słowami wierszy i piosenek uczniowie podziękowali nauczycielom za zdobytą wiedzę i czas im poświęcony. W nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu z rąk dyrektora Marka Wiącka wielu uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe, a uczniowie ze średnią ponad 5.0 otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez wójta Gminy Raniżów.
  Dyrektor pogratulował wyróżnionym uczniom i podziękował nauczycielom, rodzicom oraz zebranym Gościom za wspólną, wieloletnią współpracę. Dokonał również podsumowania roku szkolnego oraz swojej 30 - letniej  pracy na tym stanowisku. Nie krył swego wzruszenia, bo po raz ostatni przemawiał jako dyrektor, gdyż od września 2017 r. przechodzi na emeryturę.
   Uczniowie, nauczyciele i rodzice odchodzącemu na emeryturę dyrektorowi Zespołu Placówek Oświatowych w Mazurach - Markowi Wiąckowi,  przygotowali piękne pożegnanie. Były podziękowania i kwiaty za  owocną 30- letnią pracę oraz życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Do podziękowań dołączyli się także wójt Gminy Raniżów pan W. Grądziel, Renata Śliż - przew. Koła Gospodyń Wiejskich oraz sołtys wsi Mazury pan J. Adamczyk i prezes OSP w Mazurach pan Cz. Białas.

Utworzono dnia 01.07.2017, 17:38