Przyjemne z pożytecznym

Utworzono dnia 09.10.2018

Chociaż obchody Światowych Dni Tabliczki Mnożenia mamy już za sobą to doskonalenie umiejętności liczenia pamięciowego, a zwłaszcza tabliczkę mnożenia  należy często ćwiczyć. Uczniowie klasy III zachęceni szkolnym konkursem postanowili popracować nad własnymi umiejętnościami aby  w przyszłym roku zdobyć wszystkie możliwe certyfikaty.  Z wielkim zaangażowaniem wykonywali plansze do nauki tabliczki mnożenia oraz odpowiedzi do działań. Samodzielnie wykonana gra motywuje bardziej do uczestniczenia w zabawie. Wszyscy uczniowie obecni na lekcji starali się zdobyć jak najwięcej punktów, aby zostać klasowym mistrzem tabliczki mnożenia. Były emocje, rywalizacja i sukcesy. Najlepszym gratulujemy!

Przyjemne z pożytecznym

Utworzono dnia 09.10.2018, 20:22