Informacja dla uczniów i rodziców

Utworzono dnia 15.01.2021
  1. Uczniowie z klas I-III od dnia 18.01.2021 r. wracają do szkoły i kontynuują naukę w trybie stacjonarnym.
  2. Uczniowie klas IV-VIII kontynuują naukę w trybie zdalnym.
  3. Lekcje odbywają się wg dotychczasowego planu zajęć.
  4. Do szkoły i przedszkola przychodzą dzieci bez objawów chorobowych (gorączka, kaszel, katar, itp.) z domów, w których nikt nie jest objęty izolacją.
  5. W drodze do i ze szkoły opiekunowie z dziećmi oraz uczniowie przestrzegają aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej (m.in. stosowanie środków ochronnych: osłona ust i nosa).
  6. Rodzice dziecka mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej – zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.
  7.  Rodzice uczniów z klas I-III do dnia 18.01.2021 r. zobowiązani są do oddania pożyczonych ze szkoły komputerów.
  8. Klub "Wesoły Żaczek" działa zgodnie z ustalonym wczerśniej planem.

ZAŁĄCZNIKI: