INFORMACJA DLA UCZNIÓW

Utworzono dnia 24.03.2020

Drodzy Uczniowie !

Sytuacja epidemiczna w Polsce nakłada na Was obowiązek pozostania w domu i podjęcie nauki zdalnej, która od dnia 25.03.2020 r. jest  także obowiązkiem wynikającym z Rozporządzenia MEN.

Uczniowie, obowiązuje Was tygodniowy rozkład zajęć, który będziecie realizować w porozumieniu z nauczycielami określonych przedmiotów, wychowawcami i rodzicami przy pomocy dostępnych i polecanych środków elektronicznych i platform edukacyjnych.

Wykorzystajcie ten trudny dla wszystkich czas na naukę, rozwijanie własnych zainteresowań.

W przypadku, gdy Wasze  rodzeństwo lub inni domownicy korzystają z jednego komputera lub sieć bywa przeciążona, ustalcie zasady pracy, tak aby ta sytuacja nie stała się powodem do kłótni lub niewywiązywania się z edukacyjnych obowiązków.

My nauczyciele, dołożymy wszelkich starań, aby nauczanie na odległość przyniosło jak najlepsze efekty.

Liczymy na Waszą obowiązkowość, motywację do nauki i samodyscyplinę. Czas obecny to życiowe wyzwanie dla nas wszystkich z którym musimy się zmierzyć.

Pozdrawiamy wszystkich, życzymy zdrowia i wiary we własne możliwości.

Dyrektor i Nauczyciele Zespołu Placówek Oświatowych w Mazurach