INFORMACJA DLA RODZICÓW

Utworzono dnia 24.03.2020

Szanowni Rodzice !

Od środy 25.03.2020 r. zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20.03.2020 r. nasza szkoła będzie realizowała nauczanie na odległość z wykorzystaniem dostępnych sposobów zdalnego nauczania.

Nauczyciele opracują i przekażą poprzez stronę internetową szkoły tygodniowy zakres materiału. Przy przedmiotach o większym przydziale tygodniowym godzin , zagadnienia mogą być podzielone na jednostki lekcyjne. Postaramy się tak dobrać treści nauczania, narzędzia i formy pracy z poszczególnych przedmiotów, aby umożliwić realizację podstawy programowej na odległość.

Przewidziane jest również ocenianie pracy ucznia. Informacje na ten temat przekażą nauczyciele uczący poszczególnych przedmiotów lub wychowawcy klas.

Będziemy dbać o zasady bezpiecznego korzystania z urządzeń służących do komunikacji na odległość i zasady bhp oraz dostosować wymagania do możliwości uczniów w zakresie nauki zdalnej.

Nauczyciele dołożą wszelkich starań, aby realizować swe zadania zgodnie z przepisami prawa i możliwościami, jakimi dysponują także uczniowie.

Szanowni Państwo, w trosce o dobro dzieci,  prosimy Państwa o wsparcie w podejmowanych przez nas działaniach, w tym zapewnienie miejsca pracy dla dzieci, kontrolowanie bezpieczeństwa oraz motywowanie do podejmowania pracy zdalnej.

Życzymy dużo zdrowia i wiary w pokonanie trudności i ograniczeń z którymi przyszło nam się zmierzyć.  .

Dyrektor i Nauczyciele Zespołu Placówek Oświatowych w  Mazurach