6 marca 2019r. - Zajęcia w Sali Edukacyjnej „Ognik”

Utworzono dnia 08.03.2019

6 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły należący do Dziecięcej Drużyny Strażackiej pojechali na krótką wycieczkę do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie. Wzięli udział w atrakcyjnych zajęciach w Sali Edukacyjnej „Ognik”. Główną tematyką spotkania było: uświadomienie dzieciom zagrożeń z jakimi mogą się spotkać na co dzień, przedstawienie zasad bezpiecznego obchodzenia się z ogniem, nauka prawidłowego zgłoszenia zdarzenia, podstawy pierwszej pomocy oraz zasady właściwej ewakuacji. Końcowym etapem zajęć było zapoznanie się z pracą strażaka oraz sprzętem jaki wykorzystują w swojej pracy. Zajęcia zostały zakończone rozdaniem dyplomów potwierdzających zdobyte umiejętności.

Mali strażacy

Utworzono dnia 08.03.2019, 09:10

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.