6 lutego 2020r. - Świętujemy Dzień Babci i Dziadka

To, czego dzieci potrzebują

obfitości dostarczają dziadkowie.

Dają bezwarunkową miłość, dobroć

cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia.

W czwartek, 6 lutego 2020 r. Babcie i Dziadkowie przedszkolaków i uczniów, przybyli do naszej szkoły na uroczystość z okazji ich święta. Gości powitała i życzenia złożyła Dyrektor szkoły p. Renata Zawartka. Pięknymi słowami seniorom za ich miłość, trud i poświęcenie wobec najmłodszych, podziękowali i złożyli życzenia z serca płynące: przedstawiciele Rady Rodziców – p. Elżbieta Marut i p. Agnieszka Burek oraz katecheta ks. Mariusz Gorczyca. Przedszkolaki oraz uczniowie zaprezentowali swoje talenty artystyczne. Był więc śpiew, recytacja i taniec. Popisy małych aktorów bardzo podobały, ponieważ  zaproszeni na uroczystość kochane Babcie i ukochani Dziadkowie głośno oklaskiwali swoich wnuków. Po występie zostały wręczone Babciom i Dziadkom drobne upominki, a na zakończenie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, kawę i herbatkę.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom, rodzicom, p. Magdalenie Gaździe, p. Izabeli Potockiej i p. Marcie Nowak, za pomoc przy przygotowaniach uroczystości.

Wszystkim serdecznie za wspólnie spędzony czas  DZIĘKUJEMY!

Utworzono dnia 07.02.2020, 10:15