31 maja 2019r. - Sukces naszej uczennicy w IX Ogólnopolskim Konkursie „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”

Utworzono dnia 03.06.2019

31 maja 2019 roku w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala podczas,której podsumowano IX edycję Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci”Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”.

Organizatorem konkursu była KRUS a honorowym patronatem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego,a także popularyzacja wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego,których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 roku życia.

Wśród laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły Kinga Zimny, która zilustrowała hasło przewodnie konkursu w formie komiksu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ewa Gromek

Utworzono dnia 03.06.2019, 10:35

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.