3 września 2018 r. - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Utworzono dnia 06.09.2018
      Inaugurację roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęliśmy udziałem we mszy św. odprawionej przez ks. proboszcza W. Doparta i ks. katechetę D. Żelazko w mazurskiej świątyni parafialnej. Następnie, po przejściu do szkoły, odśpiewaniu hymnu narodowego i złożeniu kwiatów przed pomnikiem patrona szkoły - gen. B. Kwiatkowskiego, wysłuchaliśmy krótkiej części artystycznej poświęconej wakacyjnym wspomnieniom i tragicznym wydarzeniom z września 1939 r.
Pani dyrektor szkoły R. Zawartka w tym szczególnym dla przedszkolaków, uczniów i ich rodziców dniu, serdecznie powitała wszystkich obecnych i podkreśliła, że zdobywanie wiedzy i rzetelna nauka jest kluczem do sukcesu w życiu.
Wychowawcy klas spotkali się ze swymi podopiecznymi,  a rodzice mieli możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem szkoły.
Wszystkim uczniom życzymy,  by szkoła była dla nich miejscem,  gdzie przyjemnie i pożytecznie będą mogli spędzać czas i realizować swoje pasje.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Utworzono dnia 06.09.2018, 18:57