29 kwietnia 2019r. - XI Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy „Bezpieczna przestrzeń” w Weryni

Utworzono dnia 07.05.2019

29 kwietnia 2019r. w finale XI Powiatowego Konkursu Poezji i Prozy, który odbył się w Zespole Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni, dwie uczennice kl. VIII – Beata Sondej i Dominika Wielgosz zaprezentowały swoje prace literackie dotyczące „Bezpiecznej przestrzeni”.

Konkurs miał zasięg powiatowy i adresowany był do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Składał się z dwóch etapów: najpierw przesłania do organizatorów swojej nigdzie niepublikowanej pracy , a  następnie jury oceniając oryginalność ujęcia tematu, pomysłowość formy i kompozycję, a także poziom językowy skierowała najlepsze z nich do finału.

Obie uczennice naszej szkoły zostały nagrodzone przez jury – Beata Sondej zdobyła II miejsce zaś Dominika Wielgosz wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu!!!

Bożena Smolak

Konkurs Poezji i Prozy

Utworzono dnia 07.05.2019, 09:18

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.