27 czerwca 2017r. - Pożegnanie zmarłego ucznia klasy IV Szkoły Podstawowej w Mazurach

Utworzono dnia 30.06.2017
"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą"
                                          ks. J. Twardowski

We wtorek 27 czerwca 2017 r. odbył się pogrzeb tragicznie zmarłego Kacperka Ozgi - ucznia IV klasy naszej szkoły.
Na ostatnim pożegnaniu zgromadziły się tłumy ludzi. Byli wśród nich pogrążeni w bólu rodzice i  jego starszy brat Karol, rodzina i krewni, księża katecheci, nauczyciele, koledzy i koleżanki ze szkoły, sąsiedzi i okoliczni mieszkańcy, których poruszyła niespodziewana śmierć Kacperka. Wszyscy pogrążeni byli w głębokim żalu i zadumie.  Jego nagła śmierć, to nieodżałowana strata dla wszystkich, którzy Go znali i kochali. Brak słów, by wyrazić smutek i ogromną pustkę. jaką po Nim odczuwamy.
      Kacperek pozostanie w naszej pamięci i sercu jako wspaniały przyjaciel, świetny kolega, grzeczny i dobry uczeń oraz przemiły, młody człowiek.
      Głęboko wierzymy, że tam, dokąd odszedł, spotka ukojenie duszy, a pamięć o Nim będzie żyć wiecznie w naszych sercach.
Prosimy naszego Kochanego Aniołka, aby otoczył nas wszystkich swoimi skrzydłami.