25 stycznia 2019r. - Dzień Babci i Dziadka

Utworzono dnia 28.01.2019

25 stycznia 2019r. mieliśmy zaszczyt gościć Babcie i Dziadków uczniów naszej szkoły i przedszkola. W dniu ich święta najserdeczniejsze życzenia długich lat życia w zdrowiu i pomyślności złożyła Pani dyrektor Renata Zawartka, a przedszkolaki i uczniowie kl. I-VIII wystąpili z programem artystycznym. Były wiersze i piosenki dedykowane kochanym Babciom i Dziadkom oraz tradycyjne, pięknie przygotowane "Jasełka". Gromkie brawa i uśmiechy na twarzach Gości były nagrodą za udane występy.

Dzień Babci i Dziadka stał się także wspaniałą lekcją wychowawczą dla wszystkich - przykładem wysokiej kultury osobistej i taktu, którą prezentowali dostojni Solenizanci.

Dziękujemy za życzliwość, serdeczność oraz ciepłe słowa o szkole skierowane na ręce Pani dyrektor.

Dziękujemy także Rasdzie Rodziców, która przygotowała słodki poczęstunek.

Utworzono dnia 28.01.2019, 10:18