23 maja 2019r. - Wycieczka do Rzeszowa kl. I-III

Utworzono dnia 27.05.2019

W czwartek  23 maja 2019r. dzieci z przedszkola oraz z klas I-III wyjechały na 1-dniową wycieczkę do Rzeszowa. Głównym celem  wyjazdu było obejrzenie spektaklu muzycznego w wykonaniu Teatru  Muzycznego „Forte” pt.„Co w trawie piszczy”. Spektakl  opowiadając fantastyczne przygody mieszkańców łąki,udowadnia,że chociaż wszyscy tak bardzo się od siebie różnią,to tylko wspólnymi siłami  mogą pokonać wszelkie trudności  i dokonać czegoś wielkiego. Piękne i pomysłowe kostiumy,ciekawy scenariusz,znakomity wokal musicalowy wszystkich aktorów oraz  piękna muzyka,a przede wszystkim morał płynący z widowiska to wielkie atuty tego musicalu.   W dalszej części naszej wycieczki  uczestniczyliśmy w warsztatach  kulinarnych   zorganizowanych przez Pizzerię „La Famiglia”. Uczestnicy podzieleni na 2 grupy,pod kierunkiem sympatycznego kucharza samodzielnie przygotowali ciasto na pizzę, ze szczególnym zwróceniem uwagi na kolejność dodawania składników,dobrali ulubione składniki i przyprawy. Dzieci pracowały z radością i wielkim zaangażowaniem, jednocześnie   dowiadując się wielu ciekawych informacji o włoskiej kuchni,a nawet uczyły się liczenia do 10 po włosku. Na zakończenie  wszyscy  z ogromnym apetytem degustowali samodzielnie przygotowaną pizzę.Otrzymali  także ciasto do wypieczenia w domu. Słodkim zakończeniem wycieczki były lody. O godzinie 16.40 wróciliśmy do domów.

Wycieczka do Rzeszowa

Utworzono dnia 30.05.2019, 12:42

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.