22 czerwca 2018r. - Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Utworzono dnia 22.06.2018

"Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia"

Seneka Młodszy

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018  tradycyjnie rozpoczęła się Mszą św. odprawioną  w mazurskiej świątyni z udziałem pocztu sztandarowego. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły. Tu, w sali gimnastycznej nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i zapaleniu znicza przed pomnikiem Patrona - gen. B. Kwiatkowskiego, wysłuchaliśmy części artystycznej przygotowanej przez p. T. Dul wspólnie z przedszkolakami.
      W części oficjalnej głos zabrała p. dyrektor R. Zawartka, która podsumowała miniony rok szkolny,  a następnie wręczyła listy gratulacyjne  od Wójta Gminy Raniżów mgr inż. W. Grądziela  adresowane do uczniów z wysokimi wynikami  w nauce oraz nagrody książkowe  przyznane przez Radę Pedagogiczną uczniom z  wzorowymi zachowaniami  i bardzo dobrymi  wynikami  w nauce.
      Pani Teresa Dul podziękowała przedszkolakom za aktywny udział w ogólnopolskim projekcie "Mały miś w świecie wielkiej literatury" i poprosiła Panią Dyrektor o wręczenie pamiątkowych dyplomów. Panie E. Szot i E. Białas z Rady Rodziców na ręce Dyrektorki szkoły złożyły piękny bukiet kwiatów będący wyrazem wdzięczności za trud wychowawczy wszystkich nauczycieli.
      Następnie wychowawcy wraz z uczniami przeszli do klas, by wszystkim uczniom klas I-VII rozdać świadectwa szkolne.
      Przed uczniami aż 73 dni wakacji, życzymy, by były radosne i bezpieczne.

Utworzono dnia 22.06.2018, 13:46