20 września 2018r. - Ostatni dzień lata

Utworzono dnia 02.10.2018

Lato tego roku było wyjątkowo piękne. Dlatego uczniowie z naszej szkoły oraz dzieci przedszkolne postanowiły pożegnać go w sposób wyjątkowy. Atrakcji nie trzeba było daleko szukać. Dzieci odwiedziły zagrodę  rekreacyjną „Wolna Sobota” w Porębach Wolskich.

Pierwsza atrakcją było „ujeżdżanie kucyka” oczywiście pod okiem instruktora. Następnie zwiedzano mini zoo, w którym na szczególną uwagę zasługiwały stada jeleni, danieli, krów azjatyckich, egzotycznych owiec  i strusiów. Można było je dokarmiać suchym chlebem za pozwoleniem pani przewodnik.

Nie mogło się obejść bez zabaw. Dużym powodzeniem cieszyły się przejazdy na gokardach, hulajnogach i innych pojazdach. Zainteresowaniem cieszyły się też zjeżdżalnie, huśtawki, hamaki i trampoliny.

Na koniec dzieci częstowały się kiełbaskami z grilla, napojami i lodami.

Wyjazd mógł się odbyć dzięki inicjatywie i zaangażowaniu  rodziców  oraz nauczycieli.

Danuta Popek

Pożegnanie lata