20 grudnia 2018r. - Rozstrzygnięcie konkursu pt.„Szkolne przygody Gangu Słodziaków”

Utworzono dnia 02.01.2019

20 grudnia w naszej szkole został podsumowany konkurs pt.„Szkolne przygody Gangu Słodziaków”,  w którym brali udział chętni uczniowie z klas najmłodszych.Nadrzędnym celem tego konkursu było budowanie nawyku codziennego czytania wsród uczniów klas I- III. Działania konkursowe przebiegały  w II etapach:

I część polegała na zorganizowaniu w szkole „Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania”z wykorzystaniem książek i pomocy dydaktycznych przekazanych przez Organizatora.Taki dzień w naszej szkole zorganizowaliśmy 16X2018roku.Aby rozwijać pasję codziennego czytania uczniowie otrzymali także mini-albumy na naklejki,które są nagrodą za co najmniej 10 minutowe słuchanie lub głośne czytanie wspólnie z rodzicami w domu.

II część konkursu polegała na napisaniu lub narysowaniu własnej historii o dalszych przygodach Gangu Słodziaków.W konkursie plastyczno-literackim wzięło udział 14 uczniów i wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy.Gratulujemy i dziękujemy.