14 lutego 2020r. - Relikwie Jana Pawła II w mazurskiej świątyni

Utworzono dnia 17.02.2020

22 października 2019 r. rozpoczęła się  peregrynacja relikwii św. Jana Pawła II w diecezji rzeszowskiej.  14 lutego 2020 r. relikwie Ojca św. dotarły do naszej parafii.  W tym wyjątkowym dla nas wszystkich dniu, uczniowie klas VI -VIII oraz przedstawiciele mazurskiej młodzieży w  słowno- muzycznym montażu, przypomnieli zebranym w świątyni wiernym postać Karola Wojtyły i Jego drogę do świętości. W pięknie przygotowanym Apelu podziękowali także Ojcu św. za  stałą obecność w sercach wiernych i poprosili o potrzebne dla nich  łaski oraz pomoc, by dobrze mogli  odczytać znaki czasu i kroczyć drogą świętości.
Dziękujemy uczniom, młodzieży, pani dyrektor  Renacie Zawartce  wraz z nauczycielami  za modlitewny i duchowy udział w Apelu Jasnogórskim.

Wieczornica w mazurskim kościele

Utworzono dnia 17.02.2020, 12:16